Про підприємство

Про підприємство

Українське підприємство «Енерго-Інновації»
випускає котли на соломі та теплоакумулятори. Завод розташований в м. Жашкові Черкаської області.

Завдяки сучасному обладнанню всі моделі котлів на соломі відповідають європейському рівню якості, що підтверджується сертифікатами. Офіційна гарантія на котел — 1 рік.

Наше обладнання

Розробляємо проекти систем опалення, допомагаємо вибрати модель котла, виготовляємо його, доставляємо на об’єкт та запускаємо, а також навчаємо персонал замовника обслуговувати котел.

Випускаємо п’ять моделей водогрійних котлів на соломі потужністю 130, 250, 340, 460 та 600 кВт. Вони працюють на відкритому повітрі та можуть опалювати житлові будинки і промислові споруди.

Котел на соломі від компанії «Енерго-Інновації» повністю готовий до роботи. Залишається встановити його на фундамент і підключити до системи опалення та електрики.

нновації» повністю готовий до роботи. Залишається встановити його на фундамент і підключити до системи опалення та електрики.

Продаємо п’ять моделей теплоакумуляторів: 230, 300, 500, 750 та 1000 літрів. Моделі від 1500 до 50 000 літрів виготовляємо на замовлення. Офіційна гарантія на всі моделі — 5 років.

Теплоакумулятори дають змогу знизити енерговитрати на опалення та гаряче водопостачання, збільшити ресурс роботи обладнання і підвищити ефективність системи опалення загалом.

Замовлення за телефоном

+38-068-177-26-21

або онлайн